1. PRZEDMIOT KONKURSU:
świadczenia usług lekarskich służących profilaktyce, zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia z zakresu pediatrii i/lub urodynamiki w ramach ordynacji podstawowej i dyżurowej w następujący sposób:
Pakiet I:
- wykonywanie świadczeń zdrowotnych z zakresu pediatrii w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym z Pediatrycznym Centrum Urazowym i Lądowiskiem od poniedziałku do piątku zgodnie z harmonogramem pracy sporządzonym przez kierownika Szpitalnego Oddziału Ratunkowego z Pediatrycznym Centrum Urazowym i Lądowiskiem.
Pakiet II:
- pełnienie dyżuru medycznego w miejscu udzielania świadczeń w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym z Pediatrycznym Centrum Urazowym i Lądowiskiem w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku zgodnie z ustalonym przez Kierownika komórki organizacyjnej harmonogramem.
- pełnienie dyżuru medycznego w miejscu udzielania świadczeń w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym z Pediatrycznym Centrum Urazowym i Lądowiskiem w soboty niedziele i święta oraz dni dodatkowo wolne od pracy zgodnie z ustalonym przez Kierownika komórki organizacyjnej harmonogramem.
Pakiet III:
wykonywanie świadczeń zdrowotnych z zakresu pediatrii w Klinice Gastroenterologii, Alergologii i Pediatrii od poniedziałku do piątku zgodnie z harmonogramem pracy sporządzonym przez kierownika Kliniki Gastroenterologii, Alergologii i Pediatrii.
Pakiet IV:
wykonywanie świadczeń zdrowotnych w zakresie badań urodynamicznych w Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej od poniedziałku do piątku zgodnie z harmonogramem pracy sporządzonym przez kierownika Kliniki Chirurgii, Urologii Dziecięcej.
2. Udzielający zamówienie przewiduje zawarcie umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej z wieloma oferentami. Udzielający zamówienie nie gwarantuje oferentom minimalnej ilości godzin pracy.
3. Udzielający zamówienie oczekuję, iż każdy z oferentów poda minimalną ilość godzin pracy w miesiącu, przy czym stanowi to zobowiązanie Przyjmującego zamówienie do wykonywania pracy co najmniej w takim wymiarze miesięcznym.
4. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo wyboru kilku ofert w danym zakresie przedmiotu zamówienia w przypadkach uzasadnionych zapotrzebowaniem i celem zabezpieczenia realizacji świadczeń zdrowotnych w pełnym zakresie, przy wykonanie konkretnej ilości godzin pracy wynikać będzie z harmonogramów przygotowywanych przez Udzielającego zamówienie
5. Świadczenia zdrowotne będą wykonywane w siedzibie Udzielającego zamówienia.
6. Harmonogram pracy ustalany jest przez Udzielającego zamówienie na okres nie krótszy niż 1 miesiąc i co najmniej 10 dni przed rozpoczęciem miesiąca. W przypadku pierwszego Harmonogramu po podpisaniu umowy okres ustalenia Harmonogramu może być krótszy.
7. Postanowienia powyższe nie wykluczają możliwości udzielania świadczeń w terminach dodatkowych w stosunku do uzgodnionego Harmonogramu świadczeń w przypadkach nagłych lub wynikających ze zdarzeń nadzwyczajnych pozostających poza kontrolą stron umowy, w tym potrzeb zabezpieczenia pacjentów Udzielającego zamówienie.
8. Za zgodą obu stron możliwe jest udzielanie świadczeń także dodatkowo i odpowiednio do potrzeb Udzielającego zamówienie.
9. Przyjmujący Zamówienie nie może w terminach i w czasie wynikającym z Harmonogramu udzielać świadczeń zdrowotnych na rzecz innych podmiotów.
10. Przyjmujący Zamówienie zobowiązuje się do punktualnego stawiania się w miejscu wykonywania świadczeń zdrowotnych i pozostawania w nim przez czas ich wykonywania z godnie z ustalonym harmonogramem.
11. Przyjmującemu Zamówienie nie wolno opuścić miejsca udzielania świadczeń zdrowotnych pomimo zakończenia udzielania tych świadczeń zdrowotnych przed upływem czasu wynikającego z harmonogramu, chyba że taką potrzebę wyraziła osoba upoważniona przez Udzielającego zamówienie.
12. Termin wykonania zamówienia: 36 miesięcy, począwszy od zawarcia umowy
Warunki wymagane od świadczeniodawców:
- Oferent musi prowadzić działalność leczniczą, której rodzaj oraz zakres świadczeń zdrowotnych jest zgodny z przedmiotem zamówienia, zgodnie z wpisem do właściwego rejestru.
- Oferent lub osoby świadczące w jego imieniu świadczenia zdrowotne muszą posiadać ubezpieczenie zgodnie z obowiązującymi przepisami.
- Oferent lub osoby świadczące w jego imieniu świadczenia zdrowotne będą posiadały kwalifikacje i uprawnienia do świadczenia usług będących przedmiotem niniejszej umowy, tj.
posiadający II stopień specjalizacji w dziedzinie pediatrii, lub posiadający tytuł specjalisty w zakresie pediatrii,
lub lekarz w trakcie specjalizacji z pediatrii. - Oferent lub osoby świadczące w jego imieniu świadczenia zdrowotne muszą posiadać ubezpieczenie zgodnie z obowiązującymi przepisami.
- CPV: 8512111100-4 Ogólne usługi lekarskie.
MIEJSCE I TERMIN, W KTÓRYM MOŻNA ZAPOZNAĆ SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWYMI WARUNKAMI KONKURSU I MATERIAŁAMI INFORMACYJNYMI O PRZEDMIOCIE KONKURSU, W TYM Z PROJEKTEM UMOWY:
Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, 93-338 Łódź, ul. Rzgowska 281/289 , Dział Kadr i Płac ICZMP, poziom I, pokój nr 5a, do dnia 20.07.2023r. , do godz. 13.00 oraz na stronie internetowej www.iczmp.edu.pl
MIEJSCE SKŁADANIA OFERT:
Oferty, wraz z podaniem adresu do korespondencji i nr telefonu kontaktowego, należy składać z zachowaniem formy pisemnej osobiście lub przesyłką poleconą lub pocztą kurierską w siedzibie Instytutu „Centrum Zdrowia Matki Polki”, Dziale Kadr i Płac ICZMP w Szpitalu Ginekologiczno-Położniczy poziom I, pokój nr 5a.
Termin składania ofert: do 20.07.2023r., do godz. 13.00.
Koperta winna zostać opatrzona adnotacją:
Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu pediatrii lub/i urodynamiki w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym z Pediatrycznym Centrum Urazowym i Lądowiskiem w Instytucie „Centrum Zdrowia Matki Polki”
„Nie otwierać przed 20.07.2023r., do godz. 14.30”.
Na kopercie należy podać nazwę i adres firmy. ( pieczątka )
MIEJSCE I TERMIN OTWARCIA OFERT:
Planowany termin otwarcia ofert – 20.07.2023r., do godz. 14.30, Sala dydaktyczna nr 1, Szpital Ginekologiczno – Położniczy ICZMP poz. I
O ewentualnej zmianie terminu oferenci poinformowani zostaną telefonicznie.
TERMIN ZWIĄZANIA OFERTĄ:
Oferent będzie związany ofertą przez okres 30 dni, licząc od upływu terminu składania ofert.
Ogłaszający konkurs zastrzega sobie prawo odwołania konkursu oraz przesunięcia terminu składania ofert bez podania przyczyny, a także wybrania kilku ofert w celu wykonania przedmiotu konkursu. Oferenci mogą składać skargi i protesty dotyczące konkursu ofert na zasadach określonych odpowiednio w art. 153 i 154 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach zdrowotnych finansowanych ze środków publicznych (tj. Dz.U. z 2022 r. poz. 2561 z późn. zm.).
Łódź, 12.07.2023r.